UV general2
UV SODININKYSTEI

UV ĮRANGA SODININKYSTEI

Ultraaqua UV sistemos nuolat dezinfekuoja vandenį, naudojamą įvairių tipų šiltnamiuose. Apdorojimas UV spinduliais yra idealus šiam naudojimui, nes tai yra visiškai švari technologija, į kurią nepatenka chemikalų ar nepageidaujamų dezinfekavimo šalutinių produktų. Svarbu pažymėti, kad daugeliu atvejų sodininkystės ir daržininkystės sistemos yra neutrali investicija, nes gali sumažėti išlaidos, susijusios su derliaus ir finansiniu draudimu. Keletas papildomų privalumų yra šie:

  • sutaupoma purškiant pesticidus
  • geresnė derliaus kokybė
  • nėra likučių ant derliaus
  • mažesnis stresas derliui
  • užtikrinama sveika aplinka šiltnamių darbuotojams

250–270 nm intervalo spinduliai gali prasiskverbti į išorinę mikrobų membraną ir pažeisti jų DNR, iš esmės juos žudydami. Panašiai atrodo ir su augalų kenkėjais bei jų kiaušiniais; Kuo mažesnis kenkėjas, tuo jautresni  jie yra UVC spinduliams.

Pagrindiniai mikroorganizmai, veikiantys šiltnamio vandenyje, yra tokie grybeliai kaip Pythium, Phytophthora, Fusarium ir Erysiphales (miltligė), bakterijos, tokios kaip Clavibacter, ir virusai, tokie kaip pomidorų bronzos (vytulio) virusas ir pomidorų mozaikos virusas, ir didesni mikrobai, tokie kaip miltligė.

Dezinfekavimas UV spinduliais taip pat gali būti naudojamas vandens šaltiniams kaip, pavyzdžiui, surinktas lietaus ar paviršinis vanduo. Sodininkystės UV sistemos paprastai montuojamos vandens kaupimo rezervuarų išleidimo vamzdžių sistemose arba vamzdžių sistemose, skirtose vandens recirkuliacijai.

Norėdami pašalinti žalingus patogenus sodininkystės pramonėje, mes galime tiekti efektyvias atskiras UV sistemas arba visiškai integruotus konteinerius su visa reikalinga įranga, įskaitant UV reaktorių, kombinuotą valdymo spintelę, kolektorius, vožtuvus ir pirminį filtrą, jei taikoma.

Atkreipkite dėmesį, kad sodininkystės UV sistemos, naudojamos recirkuliaciniam tręštam laistymo vandeniui, paprastai turės būti aprūpintos automatiniu valytuvu, kuris neleidžia susidaryti apnašoms ant kvarcinių vamzdelių, užtikrindamas optimalią UV dozę.

DĖL KONKRETAUS JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIO MODELIO PARINKIMO PRAŠOME KREIPTIS Į MUS.

 

Kontaktai konsultacijai:

NAUJIENAS SUŽINOKITE PIRMI!

Pirmieji sužinokite naujienas mūsų kataloge. Gaukite išskirtinius pasiūlymus. Prenumeruokite naujienas įvedę savo elektroninį paštą.