UV swim1
UV PLAUKIMO BASEINAMS

CHLORAMINO PAŠALINIMAS IR VANDENS DEZINFEKCIJA PLAUKIMO BASEINUOSE

Didžiausia chlorinto baseino vandens problema yra ta, kad chloras labai greitai reaguoja su vandenyje esančiais azoto junginiais ir sukelia probleminius dezinfekavimo šalutinius produktus (DBP), tokius kaip mono-, di- ir trichloraminas. Visų pirma, trichloraminas, NCl3, labai stipriai dirgina akis, nosį, gerklę ir bronchus.

Jau keletą metų „Ultraaqua“ sutelkė veiklą į dechloraminavimą, paremtą fotokatalize. Šio darbo metu buvo nustatyti svarbiausi procesai ir parametrai. Remiantis šiomis žiniomis, buvo sukurta „MultiRay“ baseinų vandens dezinfekcijos UV serija.

Pagrindiniai „MultiRay“ serijos UV lempų komponentai yra specialios UV lempos ir elektroniniai lempų valdikliai. Dujų ir sintetinio kvarco sudėtis garantuoja UV spinduliuotės spektrą, optimalų chloramino frakcijų skaidymui. Papildomas individualiai įrengtų aukšto dažnio lempų valdiklių pranašumas yra rinkoje pirmaujantis 9000 valandų UV lempų veikimo laikas.

Be to, reaktoriaus geometrija ir elektroninės valdymo sistemos buvo optimizuotos mažesnėms eksploatavimo išlaidoms. Didelės flanšinės jungtys ir korpuso geometrija lemia labai mažą slėgio praradimą net esant maksimaliam srautui.

Pažangus PLC valdiklis leidžia tiek automatiškai pritemdyti lempas, tiek pakeisti dienos eigoje naudojamą galią.

Aukštos pramoninės kokybės medžiagų pasirinkimas ir komponentai garantuoja ilgalaikį be rūpesčių veikimą dažnai labai karštoje, drėgnoje ir korozinėje baseinų aplinkoje.

Papildomi privalumai:

  • 6" aukštos raiškos lietimui jautrus ekranas
  • Elektropoliruoto nerūdijančio plieno AISI 316L konstrukcija
  • Rankinė arba visiškai automatinė valytuvų sistema
  • Darbinis slėgis iki 10 barų
  • Paprastas įrengimas, naudojimasir priežiūra

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ:

  1. Žemo slėgio ar vidutinio slėgio lempų technologijos naudojimas baseinų vandens dezinfekcijai? - Žemo slėgio (LP) UV lempos yra maždaug tris kartus efektyvesnės nei vidutinio slėgio (MP) lempos, kurių dezinfekavimo galia yra tokia pati. Vis dėlto, plaukiojimo baseinuose mes rekomenduojame „ULTRAAQUA MultiRay UV“ sistemas, nes jos gali sunaikinti probleminius chloraminus. Dabartinės MPUV lempos taip efektyviai pašalina chloraminus, kad jos tapo efektyvesnės energijai nei veiksmingiausias LP UV lempas.
  2. UV spinduliuote pagrįsti oksidacijos procesai (AOP): Vis daugiau komunalinių paslaugų teikėjų apsvarsto AOP procesų naudojimą organiniams mikro teršalams, pavyzdžiui, pesticidams ir vaistams, skaidyti. Nepaisant to, kad O3 / MPUV yra labiau stechiometriškai efektyvus generuoti hidroksilo radikalus nei H2O2 / MPUV, O3 / UV procesas yra mažiau energetiškai efektyvus generuojant didelius hidroksilo radikalų kiekius dėl mažo O3 tirpumo vandenyje, palyginti su H2O2. Taigi tikimasi, kad eksploatavimo išlaidos bus didesnės, jei bus didelis teršalų kiekis. Apskritai mes rekomenduojame sprendimus, kurių pagrindą sudaro H2O2.
  3. Rankinės ar automatinės kvarcinių vamzdelių valymo sistemos? - „ULTRAAQUA MultiRay“ UV sistemos standartiškai aprūpintos rankine kvarcinių vamzdelių ir UV jutiklio valytuvų sistema. Paprastai tai veikia gerai baseinų sistemose, nes nešvarumai kaupiasi lėtai. Tačiau norint įsitikinti, ar sistema visada veiks efektyviai, rekomenduojame sumontuoti automatinį valymą. Ši sistema pagrįsta servovarikliu, ilgaamžiškais PTFE valytuvais ir tik keliais kitais komponentais. Tokiais atvejais kaip geriamasis vanduo ar nuotekų dezinfekavimas paprastai reikalingas automatinis valymas.

DĖL KONKRETAUS JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIO MODELIO PARINKIMO PRAŠOME KREIPTIS Į MUS.

Šie įrenginiai taip pat naudojami įvairių cheminių junginių skaidymui pramoniniuose nutekamuosiuose vandenyse.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

https://www.ultraaqua.com/uv-systems/medium-pressure-uv-systems/

 

 

Kontaktai konsultacijai:

NAUJIENAS SUŽINOKITE PIRMI!

Pirmieji sužinokite naujienas mūsų kataloge. Gaukite išskirtinius pasiūlymus. Prenumeruokite naujienas įvedę savo elektroninį paštą.