UV drinking1
UV GERIAMAJAM VANDENIUI

Geriamojo vandens dezinfekcija yra gybiškai svarbi. Dažniausiai grėsmę kelia tokie chlorui atsparūs mikroorganizmai kaip Cryptosporidium ir Giardia bei fekaliniai organizmai kaip E. coli ir kt. Anksčiau buvo plačiai naudojami chloro junginiai. Tačiau paaiškėjus, kad jų skilimo produktai turi vėžį sukeliančių savybių, bei problemos su chlorui atspariais organizmais suteikė pirmenybę vandens dezinfekcijai naudojant UV,

ULTRAAQUA  šiems poreikiams sukūrė specialiai geriamojo vandens dezinfekcijai skirtus UV įrenginius, patvirtintus pagal ÖNORM (ÖNORM VALIDATED UV SYSTEMS FOR DRINKING WATER APPLICATIONS), pagrįstus patentuota SwirlFlow™ technologija. Jos dėka testų metu buvo įrodytas šių gaminių pranašumas prieš kitų gamintojų analogus.

Pagal ÖNORM M 5873-1 testus patvirtinti UV įrenginiai komplektuojami su sertifikuotu UV davikliu, ULTRAWIPER™ automatinio kvarcinių vamzdelių ir daviklio stikliuko valymo mechanizmu, automatiniu UV dozės matavimo ir reguliavimo įranga.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

https://www.ultraaqua.com/applications/drinking-water-ultraaqua-uv-systems/

arba atsidarę prisegtą dokumentą.

DĖL KONKRETAUS JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIO MODELIO PARINKIMO PRAŠOME KREIPTIS Į MUS.

Kontaktai konsultacijai:

NAUJIENAS SUŽINOKITE PIRMI!

Pirmieji sužinokite naujienas mūsų kataloge. Gaukite išskirtinius pasiūlymus. Prenumeruokite naujienas įvedę savo elektroninį paštą.