Overview-6
URS

UŽDAROS RECIRKULIACINĖS SISTEMOS

Rengiame ir įgyvendiname uždarų recirkuliacinių sistemų projektus šaltavandenėms žuvims. Projektų rengimas skirstomas į 2 stadijas:

1.      Koncepcinio projekto rengimas: daromi principiniai brėžiniai. Parodoma „kaip kas atrodys“ (dydis, baseinų ir įrangos išdėstymas), kaina ir reikalingi resursai: vandens poreikis, elektros sąnaudos, pašarų ir deguonies suvartojimas, žuvies savikaina ir t.t.

2.      Darbo projekto rengimas (Technologinės dalies): detalizuojama „kaip tai padaryti“. Daromi darbiniai brėžiniai, pjūviai, detalizuojamas įrangos bei vamzdynų išdėstymas, elektros bei vandens įvadų išdėstymas ir t.t.

Projekto įgyvendinimo metu konsultuojame kitas projekto dalis rengiančius projektuotojus, montuojame technologinę įrangą arba vykdome technologinės įrangos montavimo priežiūros darbus.

Pabaigus montavimo darbus atliekame įrangos paleidimo, derinimo ir testavimo darbus. Paleidus sistemą apmokome užsakovo personalą naudotis įranga.

Vėlesniuose sistemos eksploatavimo etapuose atliekame įrangos garantinį ir po garantinį aptarnavimą.

 

ŠIUO METU TURIME PARUOŠTUS KONCEPCINIUS PROJEKTUS:

1.  URS upėtakiams: našumas: 120 tonų/3 ciklai arba 160 tonų/4 ciklai. Žuvies dydis: nuo ikrų iki 400 g/vnt.

2. URS upėtakiams: našumas: 50 tonų/2 ciklai arba .... tonų/3 ciklai. Žuvies dydis: nuo ,,,,,,, iki 400 g/vnt.

 

Kontaktai konsultacijai:

NAUJIENAS SUŽINOKITE PIRMI!

Pirmieji sužinokite naujienas mūsų kataloge. Gaukite išskirtinius pasiūlymus. Prenumeruokite naujienas įvedę savo elektroninį paštą.