Oxygenerator_medic
DEGUONIES GENERATORIAI MEDICINAI

Siūlome laiko patikrintus danų gamintojo Oxymat deguonies generatorius, skirtus dujų gamybai naudojimo vietoje ir naudojančius PSA (angl. Pressure Swing Adsorption) technologiją .

 

Privalumai lyginant su membranine technologija:

 • Mažesnės energijos sąnaudos, paprastai iki 20 - 80% pigiau
 • Aukštas grynumo procentas
 • Pastovi išeiga ir aukštas našumas
 • Greitas proceso ciklas
 • Efektyvumas - žemos priežiūros išlaidos ir ilgas tarnavimo laikas
 • Patikimumas - sukurtas atlaikyti atšiaurią aplinką
 • Lengva instaliuoti, eksploatuoti ir priežiūrėti.

 

Slėgis išeigoje gali siekti iki 10 bar. Papildomai komplektacijoje gali būti GSM modemas, nuotolinio valdymo kontrolė ir kt. Taip pat yra galimybė matuoti papildomus angliavandenių parametrus, CO, CO2 ir rasos taškus.

Sistemos gali būti suprojektuotos ir įrengtos taip, kad deguonis generuotu medicininias tikslais su visomis įmanomomis stebėjimo ir signalizacijos sistemomis, remiantis jūsų saugumo reikalavimais.

Prietaisas turi sensorini kontrolieri, kuris suteikia lengvą prieigą, taip pat turi automatinę signalizaciją ir atsiradus sutrikimams įsijungia atsarginis elektros maitinimo šaltinis.

Deguonies generavimo sistema skirta dirbti 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Deguonis tiekiamas iš baliono į vamzdyno sistemą, tai leidžia panaikinti nestabilumus tiekime ir deguonies kainų svyravimus.

Garantuojama mažiausia gamybos savikaina.Investicijos skirtos deguonies generavimo sistemai greitai atsiperka. Deguonies gamybos kaštų vidurkis yra 1,2 kWh už deguonies kubinį metrą ir dauguma modelių atsiperka jau per pirmuosius eksploatavimo mėnesius.

OXYMAT deguonies generatoriai gaminami pagal medicinos prietaisų direktyvą (MDD - medical device directive), pagal įranga su slėgiu direktyvą (PED - pressure equipment directive) ir turi medicinos sertifikatą CE.

O taip pat atitinka ISO 10083.

 

Yra 52 standartiniai modeliai su pajėgumu diapazonenuo 0,7 iki 343 m3/val

Srauto Sm3 / h, veikimas iki 95,0% švarumo.

 

 

Monitoringo ir valdymo sistemos:

 

Standartinės valdymo sistemos

Pirmasis tipas yra pagrįstas standartiniu valdykliu ir turi rankinio bei automatinio valdymo jungiklį. Automatinis PSA rėžimas turi budėjimo režimą, kai produktas pasiekia pilną balioną slėgis sustabdomas ir  pradėdamas vėl kai jis krenta. Darbo valandų skaitiklis yra ant pulto durų.

 

Valdymo pultas I

Valdymo skydas turi nedidelį sensorinį ekraną priekyje. Šis valdymo prietaisas suteikia galimybę išsiaiškinti tikrą produkto grynumą  ir turi pavojaus signalą, kuris suveikia kai grynumas yra už nustatytos ribos. Slėgis irgi yra stebimas ir pavojaus signalas suskamba, jei jis nukrenta iki nustatyto lygio.

 

Valdymo pultas II

Valdymo pultas II turi tokius pat privalumus kaip ir pirmasis variantas, bet dar turi ir diagnostiką. Šis valdymo variantas turi pavojaus signalų sarašą su išsamiu problemų aprašymu, kuris padeda išspresti iškilusią problemą. Tai padeda operatoriuineatidėliotinai imtis veiksmų.

 

Pasirenkami priedai:

 1. SMS siuntimas su aliarmo informacija į mobilujį telefoną, įrenginio valdymas sms žinutėmis.
 2. Audio-vizualinis aliarmo įreginys. Suveikimas nuo aukšto - žemo slėgio, aliarmas esant mažam deguonies švarumui arba sustojimo ir t.t
 3. Galimybė matyti/kontroliuoti nuotoliniu būdu generatoriaus darbą kompiuteryje su specialia programine įranga.
 4. Papildomi deguonies srauto matuokliai.

 

Papildoma galima įranga:

 1. Tepalo ir vandens separatoriai
 2. Deguonies balionų užpildymo stotis
 3. Aukšto slėgio deguonies kompresoriai

Kontaktai konsultacijai:

NAUJIENAS SUŽINOKITE PIRMI!

Pirmieji sužinokite naujienas mūsų kataloge. Gaukite išskirtinius pasiūlymus. Prenumeruokite naujienas įvedę savo elektroninį paštą.